Advokátní kancelář Nespala, s.r.o.

Advokátní kancelář Nespala, s.r.o. (dříve Advokátní kancelář Pejchal & Chlost; Pejchal, Chlost & spol.; Pejchal, Chlost & spol. Praha; Pejchal & spol. Praha, Pejchal, Nespala & spol. a Pejchal & Nespala, s.r.o.) je v úspěšném povědomí veřejnosti již od 1. března 1991. Jejím zakladatelem byl JUDr. Aleš Pejchal, legenda české advokacie, který je od roku 2012 soudcem Evropského soudu pro lidská práva. Od roku 1993 působí v kanceláři JUDr. Marek Nespala, který byl od roku 1998 výkonným ředitelem a v roce 2012  se stal  generálním ředitelem a jednatelem společnosti.

V současné době lze naši advokátní kancelář navštívit na třech místech a to v Praze, Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi a Čelákovicích. Na těchto pracovištích zaměstnává řadu odborníků v oblasti práva.

Od června 1994 Advokátní kancelář Nespala, s.r.o. (v té době Advokátní kancelář Pejchal, Chlost & spol.) působí v asociaci „Novoměstské advokátní kanceláře“ společně s AK Brož & Sokol & Novák a s AK Mikš & Suk. Tyto tři kanceláře jsou v případě potřeby schopny nabídnout práci několika desítek zkušených a kvalitních právníků ve všech oblastech práva.

Naše advokátní kancelář se v renomované soutěži Právnická firma roku pravidelně umísťuje mezi doporučovanými, resp. velmi doporučovanými advokátními kancelářemi v oblasti trestního práva. Tohoto úspěchu dosáhla naše advokátní kancelář v letech 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 i 2018.